Wypożyczalnia samochodów miasta Warszawa – Exclusive Rent

 

Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia aut exclusive-rent z siedzibą w Warszawie działa w całej Polsce i w Europie. Exclusive-rent oferuje wysokiej jakości usługi, najlepszą flotę oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Oferta wynajmu samochodów skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla biznesu.

Każdy, kto chce poruszać się swobodnie po mieście, w którym znajduje się zawodowo czy urlopowo, powinien zastanowić się nad możliwością wypożyczenia samochodu.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie, proponuje wynajem busów, samochodów osobowych oraz przewóz osób.

Oferujemy wynajem:

-krótkoterminowy

-długoterminowy

-busa z kierowcą

Wynajem krótkoterminowy auta jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które szybko i bez zbędnych formalności potrzebują samochód. Oferta dotyczy osób, które chcą wypożyczyć auto od 1-31 dni.

Wynajem długoterminowy auta, jest to oferta skierowana dla osób potrzebujących samochód w terminie przekraczającym 31 dni. Dzięki tej usłudze unikną Państwo wszelkich formalności związanych z wypożyczeniem samochodu, czy również unikniemy kosztów związanych z serwisowaniem pojazdu.

Wynajem busa z kierowcą jest nową ofertą, skierowaną do osób, które spokojnie chcą dotrzeć na spotkanie lub odebrać gości z każdego miejsca w Warszawie, Polsce czy Europie. Ceny wynajmu z kierowcą są korzystne, ustalane indywidualnie. Zapraszamy do naszego biura w mieście Warszawa, przy ulicy Młodzieńcza 3a (pomiędzy Strażą Pożarną a Sushi) lub zadzwoń do nasz.

Z pomocą wypożyczalni aut w Warszawie podjęcie decyzji będzie tańsze oraz łatwiejsze. Główną rolę odgrywają tutaj auta w idealnym stanie technicznym, przejrzysty cennik, który wyróżnia nas na tle innych agencji.

Proponowane przez naszą firmę oferty dotyczą z całą pewnością osób potrzebujących auta zastępczego, nadającego się na rodzinny wakacyjny wyjazd, jak również chcących stworzyć flotę pojazdów dla swojej firmy. Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z naszą ofertą.

wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie proponuje ciekawą ofertę, w zależności od tego, co Cię interesuje, czy chwilowy wynajem bądź wynajem samochodów długoterminowy, a może potrzebujesz wynająć busa z kierowcą. Cennik jest dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb. Pracownicy naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie przyjdą Tobie z pomocą, postarają się sprostać każdemu wymaganiu.

Zapraszamy o zapoznania z pełną ofertą naszych usług – pełny cennik usług oraz warunkami wynajmu firmy Exclusive Rent